top
logo logo2

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

Video z Liberce
Sobota, 21 Květen 2016 08:41

Máme tu pro Vás sestřih ze Semifinále ME jednootlivců, které se nám po všech stránkách podařilo zvládnout a proto děkujeme všem, kteří se na tomto úspěchu podíleli.

https://youtu.be/YmmHOP98ER8

 
Korunovace nového krále
Úterý, 17 Květen 2016 18:43

I když mu závod nevyšel, tak hned v první svoji jízdě dokázal Matěj Kůs sebrat korunu nejrychlejšího jezdce na liberecké dráze Adrianu Rymelovi.

,,Umřel král ať žije král,,

Desetileté kralování tím bylo ukončeno.

Koruna je v dobrých rukách, to jak dlouho nový rekord vydrží už záleží jen na …….

Rekord : 0.55,68s

 
Test dráhy
Středa, 04 Květen 2016 12:50

Liberec hlásí připraveno.
Už jen to počasí to může po......
V úterý je tisková konference, kde se ukáže Kůs i Milík a prý když přežije
Marjánky tak i Martin Málek.
Dnes také potvrdil svou účast při závodech Adrian Rymel, který je držitelem
traťového rekordu - 0.56,8min
To jestli budeme korunovat nového krále se uvidí.
,, Aďa,, je připraven na oboje , udržet si korunu a nebo??
V každém případě boj to bude né jen o čas, ale hlavně o čtyři postupová
místa - to je o každičký bodík.
Už první závody v Maďarsku ukázaly, že do rozpětí jednoho bodu se vejde 7
závodníku a při rozjezdech vypadl jeden z největších favoritů Polák Dudek.
CZ Liberec 14.5.2016 PAVLOVICE

Případní fanoušci mohou přijít podpořit naše borce a pořadatel vás určitě nechá v předstihu utrhnout nějaký ten autogram. Celá akce proběhne krátce po obědě podle toho  co nám dovolí ubrečené počasí.

 
Startovní listina 14. 5. 2016
Úterý, 03 Květen 2016 14:03

Trvalo dlouho než jsme se mohli pochlubit startovní listinou, ale to čekání určitě stálo zato, neboť u nás pod Ještědem budou startovat jezdci zvučných jmen z celé Evropy. Tady je máte:

 jezdec   datum narození klub

1. Piotr Protasiewicz  25.1.1975  Zielona Gora (PL) Indianerna Kumla (S)

2. Artem Laguta  13.11.1990  Grudziądz (PL) Vetlanda (S) Vladivostok (RUS)

3. Milan Manev  30.3.1979

4. Jurica Pavlič  14.6.1989  Unia Goričan (HR)

5. Joonas Kylmäkorpi 14.2.1980  Masarna Avesta (S) Lokomotiv Daugavplis (LV v polské lize)

6. Tomasz Jedrzejak 14.7.1979  Sparta Wroclaw (PL)

7. Matěj Kůs  11.7.1989  Newcastle Diamonds (GB) Markéta Praha 

8. Viktor Kulakov 21.2.1995  Bydgoszcz (PL) Örnarna Mariestad (S)

9. Maksim Bogdanovs 2.1.1989  Lokomotiv Daugavplis (LV v polské lize)  Indianerna Kumla (S)

10. Tobias Busch  13.5.1988  Stralsund (D)

11. Kenneth Bjerre 24.5.1984  Unia Tarnów (PL) Munkebo (DK)

12. Václav Milík  22.5.1993  Wroclaw (PL)  ZP Pardubice 

13. Andrej Kudrjašov 10.7.1991  Bydgoszcz (PL) Holstebro (DK) S

14. Jevgenijs Kostigovs 1.4.1996  Lokomotiv Daugavplis (LV v polské lize)

15. Kai Huckenbeck 23.2.1993  Brokstedt (D)

16. Nicolai Klindt  29.12.1988  Leicester (GB) Czestochowa  (PL)

17. Martin Málek  21.8.1985  Plzeň/Březolupy

18. Michal Škurla  9.6.1996  Markéta Praha  

 
Evropa je naše
Neděle, 17 Leden 2016 17:53
Po  44 letech se u nás koná závod tohoto formátu a proto si dovolujeme pozvat všechny skalní, ale i příležitostné fanošky levotočivých zatáček a silných strojů na tuto výmečnou sportovní událost. Vstupenky jsou k dostání pouze v předprodeji na www.ticketportal.czLiberec1
 
Veselé Vánoce
Čtvrtek, 24 Prosinec 2015 12:03

Všem příznivcům, sponzorům a lidem bez kterých by se liberecká plochá dráha neobešla, přejeme klidné prožití vánočních svátků, bohatou nadílku pod stromečkem a v novém roce hlavně zdraví, štěstí a pracovních úspěchů.

Všem velké díky za rok 2015 a těšíme se na rok 2016 team liberecké ploché dráhy

 
Plochá dráha Liberec
Čtvrtek, 20 Srpen 2015 10:39

Na liberecký plochodrážní stadion se chystá flact traková elita.

Mezinárodní mistrovství přilákalo celou elitu závodníků a to ve třech skupinách.

V nejsilnější třídě FT1 bude i nejlepší součastný Čech Pavel Pučko mít za soupeře Italy , Holanďany, Švicara a jezdce Rakouska celkem šestnáct startujících

Třída FT Classics startují pouze čeští jezdci

Třída Pohár veteránů startuje pět závodníků.

Zajímavostí pro diváky bude start ve dvou řadách na deset kol .

Závod startuje úderem šestnácté hodiny.

plochadraha

Startovní listina:

Ft1

15 Jan Willem Jansen / Rotax (Si)

16 Simone Maso / Honda (It)?

21 Rob Sijbring / Honda (Nl)

25 Aleš Exler / Ktm

44 Roman Janošťák / Ktm

48 Victorio Emanuelle Marzotto / Yamaha (It)

68 Hubert Brunner / Kawasaki (At)

69 Michal Špaček / Yamaha

73 Lucas Nicolas Foresti / Yamaha (It)?

83 Martin Sulzbacher / Ktm (At)

84 Tomáš Kis / Ktm (Sk)

92 Georg Katzler / Yamaha (At)

93 Yasmin Poppenreiter / Ktm (At)

94r Nico Rosenberger / Suzuki (Nl)

112 Hanson Schruf / Ktm (At)

175 Pavol Pučko / Ktm

298 Jan Vondrášek / Ktm

Ft Classics

2 Jiří Kraus / Čz

7 Tomáš Matička / Rotax

11 Michal Hloušek / Yamaha

19 Martin Hakl / Suzuki

22 Petr Hloušek / Yamaha

36 Jiří Mikšovský / Yamaha

50 Radek Pecina / Rotax

Ft Veterán

63 Jiří Wurm / Jawa?

64 Jiří Slezák / Čz?

65 Stanislav Pavelka / Čz

68 František Chvojka / Jawa

71 Jiří Kozák / Jawa

89 Matěj Hakl / Čz
 
« ZačátekPředchozí1234567DalšíKonec »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

bottom

© 2008-2009