2018 Aktuality

Liberecké vesty na MS

16.6.2018 se koná poprvé v historii libereckého klubu ve Starých Pavlovicích Semifinále MS jednotlivců do 21 let. Datum závodu se nekompromisně blíží a to sebou přináší i řadu komplikací z hlediska přípravy. Nutno dodat, že se snažíme ze všech sil, aby vše klaplo tak jak má.

V souvislosti s tím si také musíme uvědomit, že našemu stadionu je již úctyhodných 120 let. Plochá dráha se zde začala jezdit až v roce 1930, ale od té doby se stále drží.

Klub za tu dobu prošel hodně složitou a trnitou cestou, aby se mohl dostat až k takovému počinu jako je pořádání závodu na úrovni MS. Význam tohoto závodu zatím nedokážeme patřičně ohodnotit, ale po dvou ročnících Mistrovství Evropy, Liberec vstupuje do výsostných vod pořadatelů Mistrovství světa.   

Do Liberce přijedou jezdci ze třinácti zemí světa. Bude se tedy jednat o skutečnou hvězdnou sestavu, kterou ještě NIKDY divák na liberecké ploché dráze neviděl. Náš závod tak bude pomyslnou vstupní branou na světový trůn.

Liberec bude mít při závodech MS 16.6.2018 své startovní vesty, které budou reprezentovat naše město a budou také pomáhat. Vesty ve kterých pojedou jednotliví jezdci budou po závodech nabídnuty k odkoupení jako suvenýr, samozřejmě s podpisem jezdce.

Už nyní si můžete rezervovat vestu svého favorita na e-mailu info@motolbc.cz.  POZOR počet vest je omezen počtem závodníků, takže pouze 18 kusů. Pokud by se na vás nedostalo, můžeme na přání vestu zajistit v kopii, ale bez originálního podpisu jezdce.

Výtěžek z prodeje vest poputuje na charitativní účel, který ještě upřesníme.