2018 Aktuality

Konference Plochá dráha AČR

V minulých dnech se uskutečnila v Pardubicích konference Ploché dráhy AČR kde se zhodnotila sezona 2018 a dohodl se rozvrh pro sezonu 2018. Náš klub bude pořádat závody, které neodmyslitelně patří k programu let předešlých a to Přebor ČR jednotlivců (7.9.2019) a také MČR Flat track společně s MČR „kolibříků“ (11.5.2019) Oba tyto závody najdete již nyní zde: http://www.motolbc.cz/akce/category/kalendar-akci/

Jako třešničku na dortu si pro naše věrné fanoušky připravíme i v roce 2019 závod ranku Mistrovství Evropy. Podrobné informace se dozvíte brzy na našich stránkách.

Na konferenci byly také pochváleny kluby, které pořádaly závody ME a MS, za perfektně odvedenou pořadatelskou práci. Tato pochvala ukazuje na kvalitu v našem klubu a také na fakt, že se můžeme hrdě zařadit mezi pořadatele na světové úrovni.

Na  sezonu 2019 se opět těší členové a pořadatelé našeho klubu.