2020 Aktuality

Čtvrtí, ale hrdinové

Úterní zářiový a přesto letní podvečer rozburácel v libereckých Starých Pavlovicích motory plochodrážních speciálů na plné obrátky.

Že bylo na co se dívat může potvrdit snad každý kdo byl na stadionu. Účast borců jako jsou Václav Milík za Pardubice, Eduard Krčmář za Slaný, Petr Chlupáč za Prahu a v neposlední řadě Marko Levishyn za liberecký SC Interteam zaručovala prvotřídní podívanou už od začátku. Však také tito borci přivezli svým týmům nejvíce bodů.

Závod to byl jeden z nejkrásnějších za poslední dobu a to nejen proto, že to byl návrat Extraligy na náš stadion po 45ti letech a jednom dni.

Všichni závodníci předvedli svá maxima a díky tomu to byl napínavý závod až do samého konce. Domácímu SC Interteamu bohužel stupně vítězů utekly o pouhý jediný BOD a skončil na čtvrté příčce za třetím Slaným.

Dnes se kola Extraligy roztáčí v Pardubicích a my všichni se už těšíme zda SC Interteam předvede stejně bojovný výkon jako v Liberci a povede se mu dnes umístit na stupně vítězů. Kdo můžete vyrazte do Pardubic je podpořit, budou to potřebovat.