2021 Aktuality

Extraliga 2021

Po loňském návratu libereckého stadionu do Extraligy na ploché dráze všichni příznivci a členové našeho klubu živili naději, že tato nejvyšší soutěž u nás bude mít pokračování. Logické bylo pokračovat v námluvách s SC Interteamem, které nakonec nedopadlo vzhledem k situaci v této nelehké době.

My jsme se ovšem Extraligy nechtěli vzdát a chtěli jsme jí pro naše příznivce přivézt opět i v sezoně 2021. Díky úspěšné spolupráci s polským manažerem Blažejem Skrzeszewskim se podařilo takřka nemožné a do České Extraligy jsme přivedli polský team Start GTM Gniezno. K tomu byl potřebný souhlas všech zbývajících účastníků, kteří se k celé záležitosti postavili kladně a tak se mohly rozeběhnout další jednání o podobě celé soutěže. Jako domácí dráha byla zvolena právě ta naše liberecká a my jsme na to pyšní.

V Polsku okamžitě začaly jednání a přípravy. Takto o této spolupráci píší na klubových webových stránkách v Gniezně: https://startgniezno.com/2021/01/24/pojedziemy-w-czechach-rozmowy-trwaja/.

Další podrobnosti přineseme zde a na našich FB stránkách. Už teď se moc těšíme, že tato spolupráce přinese svěží vítr do Extraligy a uvidíme zajímavé souboje na našich stadionech.