2021 Aktuality

Setkání legend

Sobotní den na našem stadionu ožil plochou dráhou i přes to, že nezavrčel ani jeden motor plochodrážního speciálu.

Nejprve jsme se v hojném počtu sešli hned za prvních ranních mrazíků, kdy mnozí z nás byli zaskočeni škrábáním skel u našich aut. Hned jak jsme se rozkoukali zavelel předseda k zahájení sobotní akce „Z“. V dnešním žargonu se jednalo o brigádu zaměřenou na sundání a zazimování naší nafukovací bariery. Díky hojné účasti se toto konání podařilo v rekordním čase a plán pětiletky byl splněn už za dopoledne. Teď si mnozí říkáte proč píšu jako bych byl redaktorem Rudého práva. Hned přijde vysvětlení:

Začalo to obláčkem dýmu

Odpoledne bylo završeno další motoristickou legendou

Další symbol oné doby

Pokud by tohle vše bylo málo, přidám ještě něco. Odpoledne se totiž sešla velká část „legend“ našeho kubu a ano všichni prožili většinu své závodní kariéry právě v době kdy Rudé právo bylo nejčtenější tiskovinou. Možná právě proto se celé odpoledne věnovalo historkám o tom jak to všechno bylo v té době těžké. Kupodivu se postupem času z těchto historek staly historky úsměvné a všichni si rádi na tyto časy zavzpomínali a každý přispěl svou trochou do mlýna.

Vlastně se jezdilo i na „motorce“

Ale teď vážně a zpět do roku 2021. Hlavním důvodem tohoto setkání byla oslava zisku stříbrné příčky v letošní Extralize a všechny ty legendy nám přišly k tomuto úspěchu pogratulovat.

Všem zúčastněným a hlavně těm co přiložili ruce k dílu moc děkujeme a těšíme se na další setkání v příští sezoně.