2023 Aktuality

EBEBE Spedway Team Liberec

Extraliga bude v Liberci už počtvrté za sebou. Náš klub se může chlubit – vstupujeme do čtvrté sezony v české EXTRALIZE. V novodobé historii klubu bylo první extraligové vystoupení ve spojení s Intertýmem a do klubu vstoupil nový manažer pan Blazej Skrzeszewski. Druhá a třetí sezona pokračovala společně s polským Gnieznem opět pod vedením pana Skrzeszewského. Po sezoně 2022 to už vypadalo, že Liberec nebude v Extralize pokračovat. Důvodů bylo hned několik, ale nechtěli jsme se vzdát. Především díky podpoře kamarádů, bez kterých by asi plochá dráha v Liberci byla minulostí, začalo svítat na lepší časy.

Liberec tak bude letos startovat s novým hlavním sponzorem. Název libereckého týmu pro letošní sezonu bude :

EBEBE Speedway Team Liberec a v letošní sezoně 2023 budou náš klub reprezentovat :

Krakowiak  Norbert

Fajfer Kevin

Wojdylo Patryk

SkupieN Lars

Legowik Hubert

Orwat Tomasz

Junioři

Chmura Jedrzej

Szostak Sebastian

Grzelak Kacper Mateusz

Chlebowski Lech

Soupisku podle pravidel pro soutěž můžou doplňovat jezdci s licencí AČR.

Tímto liberecký klub děkuje za podporu společnosti EBEBE z Toruně – Polsko – a zároveň předsedovi společnosti panu Krzystofu Ossowskiemu v sezoně 2023. Společnost se specializuje na výrobou produktů pro nejmenší děti. Hlavním produktem jsou zvlhčovací ubrousky.

Děkujeme za pomoc a budeme bojovat dál.

EBEBE Spedway Team Liberec.