2018 Aktuality

Bezva parta

Tento článek věnuji všem kdož se podíleli na perfektní přípravě a organizaci Semifinále MS U21 dne 16. 6. 2018.

Velké poděkování patří všem sponzorům, partnerům a firmám, které zakoupily vstupenky jako benefit pro své zaměstnance. Těm patří díky především za finanční podporu.

Já budu dnes psát o jiných lidech a to o těch, kteří vezmou do ruky lopatu, smeták, štětku s barvou, sekačku na trávu a různé jiné rozličné náčiní, tak aby bylo vše perfektně připravené k pořádání závodu ranku MS.

Ano jsou to přesně TI, které můžete nově letos vídat v krásně zelených tričkách jak pobíhají po stadionu a starají se o chod a hladký průběh závodu. Jenže to není všechno, tito zelení „žabáci“ věnují přípravě hlavně svůj volný čas, sílu a ochotu, kolikrát i své zdraví.

O to víc si zaslouží obdiv a doufám i ocenění od všech spokojených diváků, že toto všechno dělají ve svém volném čase, který by jinak mohli trávit třeba se svými rodinami a dělají to perfektně.

Nebudu je všechny jmenovat, protože bych nerad někoho vynechal, ale myslím, že TI kterých se to týká moc dobře vědí, že píšu o nich. Já osobně před Vámi smekám a přeji si abychom se v této bezva partě scházeli co nejdéle a hlavně abychom společně čelili dalším výzvám v podobě zajímavých závodů. 

Za sebe a jistě i za vedení klubu Vám všem VELKÉ DÍKY